Další naše služby:
Proces deaktivace EGR

U vozů Škoda Octavia a Ford můžeme z vlastní zkušenosti říct, že se jedná o nejčastěji vyřazované EGR ventily. Pouhé čištění EGR ventilu nepomáhá a proto jediný způsob je kromě drahé investice do nového ventilu možnost jej vypnout softwarově v řídící jednotce motoru ( u vybraných vozů) a následně původní EGR ventil v případě potřeby zaslepit (u vybraných vozů).

Názorný postup vyřazení EGR*

*u názorného vozu bylo nutné provést i mechanické zaslepení EGR ventilu

Motor vozidla

EGR ventil v motoru

EGR ventil po vyndání z motoru - nevyčištěný

Vyčištěný EGR ventil

Mechanické zaslepení

Softwarové vypnutí EGR

Mechanické zaslepení ventilu se používá v případě že je EGR ventil zaseklí v otevřené poloze. Pokud není tak jemechanické zaslepení jen na žádost zákazníka a je za příplatek 500 Kč.

 

Chiptuning    Deaktivace filtru DPF/FAP    LPG servis    Autoskla    Renovace filtru DPF/FAP   

Mapa webu | Webdesign 2013 · WebPrezent | Tvorba webových stránek


Veškeré úpravy jsou určeny pouze pro sportovní účely a po úpravě se vozidlo stává nezpůsobilé pro provoz na pozemních komunikacích dle zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích č. 56 /2001 Sb.

Vlastník internetových stránek:
Profichip s.r.o., Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; Spisová značka: C 249819 vedená u Městského soudu v Praze

Zhotovitel služeb:
PROFICHIP TECHNOLOGY Ltd. organizační složka v České republice se sídlem Za zámečkem 745/17, Jinonice, 158 00 Praha 5 IČ: 01506447. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl A, vložka 76092.